93% Response rate
Our product range includes a wide range of ppr pipes fittings, size: 1 inch and 2 inch.
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Size | 32 mm |
| Usage/ Application | Air |
| Material | PPR |
| Fitting Type | Elbow |
| Pressure Rating | 16 bar |
| Color | Blue |
| Shape | Round |
| Brand | Fusion |
| Temperature | 95 |
| Thickness | 5 mm |
| Diameter | 2 Inch |
Manish Kumar (CEO)
PPI Engineers
Ground Floor, A91, Sector 69
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India
