93% Response rate
Providing you the best range of ppr pipe fittings with effective & timely delivery.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 2 Inch |
| Size | 40 mm |
| Usage/ Application | Air |
| Material | Co polymer |
| Fitting Type | Coupler |
| Pressure Rating | up to 16 kg |
| Color | Blue |
| Shape | Round |
| Brand | Fusion |
| Temperature | -6 to 95 Deg C |
| Thickness | 12 mm |
Manish Kumar (CEO)
PPI Engineers
Ground Floor, A91, Sector 69
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India
